PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662081}

Mów mi Vincent

St. Vincent
7,2 58 691
ocen
7,2 10 1 58691
6,3 23
oceny krytyków
Mów mi Vincent
powrót do forum filmu Mów mi Vincent

Nie ma nic wspolnego z komedia, to cos w stylu Gran Torino. M

ghostforfun

miałam takie same skojarzenie ; )

ocenił(a) film na 8
ghostforfun

I ja również miałam takie samo skojarzenie :)

ocenił(a) film na 9
ghostforfun

No to jest nas więcej. Po seansie też na myśl przyszedł mi Gran Torino.

ocenił(a) film na 9
ghostforfun

Faktycznie film w tym samym klimacie,ponadto dobra gra Murraya,aktora z pokolenia wspaniałych aktorów.

ocenił(a) film na 8
ghostforfun

Dokładnie. W stylu Gran Torino.

ocenił(a) film na 7
ghostforfun

Tak zgadzam się podobny klimacik :)

ocenił(a) film na 7
ghostforfun

Zgadza sie. Film w stylu Gran Torino jednak moim zdaniem ten z Clintem o wiele wiele lepszy.

użytkownik usunięty
ghostforfun

Podobny, też mi się skojarzył, ale znacznie lżejszy. Sporo humoru sytuacyjnego, mało przemocy i z odmiennym zakończeniem. Bardzo dobry film, świetny duet - Murray i Lieberher, ale gra Watts i McCarthy także mi się podobała.

ghostforfun

Porównywanie tego filmu do Gran Torino to grube przegięcie.

ocenił(a) film na 7
luxtr6

Też tak uważam... skojarzenie może nastąpić tylko i wyłącznie ze względu na to, że główny bohater jest średnio miły, żeby nie powiedzieć obcesowy dla otoczenia, no i to że niekoniecznie chciał, ale przypadek zrządził, że jakoś wciągają ich obu losy sąsiadów, ale ten film jest komediowy, a Gran Torino to bezwzględnie dramat

ocenił(a) film na 9
ghostforfun

Ja się śmiałem wiele razy i to na maxa. "Wody mi odeszły - wezwij hydraulika" nie pamiętam już dawno tak rewelacyjnej komedii. Oczywiście po za tym super film na którym też płakałem ze wzruszenia kilka razy ale jednak raczej komedia. Gran Torino był bardzo fajny, trochę podobieństwa ale żebym się tam dużo śmiał? Pozdrawiam.

ghostforfun

Ja jeszcze dodał bym mężczyznę imieniem Otto do tego skojarzenia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones