PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=586390}

Niemożliwe

Lo imposible
7,4 158 676
ocen
7,4 10 1 158676
6,5 17
ocen krytyków
Niemożliwe
powrót do forum filmu Niemożliwe

Tyle hejtów...

ocenił(a) film na 8

Po obejrzeniu tego filmu płakałam pół nocy. Pomyślałam wtedy "to piękny film, od dziś mój ulubiony, na pewno nie tylko mnie tak wzruszył", wchodzę na filmweba i widzę prawie same hejty. Teraz sama nie wiem czy może ze mną jest coś nie tak, czy to raczej ludzi napada znieczulica. Proszę niech mi ktoś wyjaśni dlaczego wszyscy tak strasznie jadę po tym filmie, bo dla mnie przebił on dajmy na to "zieloną milę", a szczególnie scena gdzie Thomas i Simon biegną do Lucasa pod koniec, ryczałam i ryczę za każdym razem jak to widzę :'(((( Czy ze mną jest coś nie tak, że kocham ten film?

ocenił(a) film na 8
Roza_000

ja też płakałem pare razy na tym filmie , i sie nie wstydze, nie przesadzaj hejty sa wtedy gdy coś jest dobre ;] jak nie ma ich to coś jest nudne, ludzie zawsze niszczą dobro. Zresztą ocena 7,4 mówi sama za siebie..

ocenił(a) film na 10
Roza_000

byłam na tym filmie w kinie i pamiętam że w niektórych scenach słychać było na sali wielki szloch, oczywiście włączając w to mnie, był to pierwszy film na którym aż tak płakałam... a opinie innych? ile ludzi tyle opinii ;>

ocenił(a) film na 10
Roza_000

ja też oglądałam kilka razy i niewiele jest filmów które mnie wzruszają,ale oglądając ten mam łzy w oczach,nie wiem jak kogoś może nie poruszać ta historia

ocenił(a) film na 8
Roza_000

Jestem facetem i muszę przyznać, że tez miałem łezkę w oku i to kilka razy

ocenił(a) film na 9
Roza_000

ja tez musze przyznac ze film mnie poruszyl, najgorsze byly moje przemyslenia podczas jego ogladania: "kurcze, przeciez to sie stalo naprawde i to nie tak dawno"...

ocenił(a) film na 8
Roza_000

Niby tyle hejtów, a średnia ocena: 7,4 to jednak bardzo dobra ocena, jak dla tak dobrego filmu. Film poruszający, wzruszający i na faktach.

ocenił(a) film na 7
Roza_000

ludzie zgrywają chojraków, taka moda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones