PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33023}
6,0 3 560
ocen
6,0 10 1 3560
Odlotowa dziewczyna
powrót do forum filmu Odlotowa dziewczyna

Rok 2033

ocenił(a) film na 8

Po tytule i początku filmu myślałem, że to będzie zwyczajna komedia, a to konkretny film z klimatem postapokaliptycznym z jajcarskim humorem z komiksów i kreskówek. To nie może się nie podobać. :) Każdy szczegół w tym filmie był dopracowany. I jeszcze te jajcarskie teksty tytułowej Tank Girl, jak z jakiejś kreskówki typu Królik Bugs. ;)
Ponadto świetny soundtrack, który kojarzy mi się z latami 90. Szkoda, że te czasy już minęły bezpowrotnie. :( Mój ulubiony kawałek jaki tutaj pojawił się to: Face to Face - Disconnected. Reszta kawałków oczywiście też super. A i uśmiech pojawił się na mojej twarzy jak usłyszałem utwór z serialu "Shaft".
Myślę, że film zasługuje na ocenę co najmniej 8/10. Szkoda, że wcześniej go nie znałem. Dziwne, że nigdy nie powstała część druga.

ocenił(a) film na 8
Axel

Mam pytanko co do tego filmu po przeczytaniu opisu mam mętlik w głowie czy to ten co na polsacie leciał i były tam dwie kobiety a opis mówi o jednej wiem bo widziałem ten film .

ocenił(a) film na 8
toho1954

Ten film raczej nie leciał nigdy na Polsacie bo bym to pamiętał, a w filmie była tylko jedna dziewczyna.

ocenił(a) film na 8
Axel

Leciał na polsacie a może to nie ten ale raczej ten ,jeszcze coś mi świta ten czołg na kolor różowy został pomalowany .

ocenił(a) film na 8
toho1954

Widocznie mówisz o zupełnie innym filmie, bo tutaj nie było też żadnego malowania czołgu.

ocenił(a) film na 8
Axel

ale motyw ten sam jest

ocenił(a) film na 8
Axel

A jakie zakonczenie pamientasz z tego filmu

ocenił(a) film na 8
toho1954

Może po prostu najlepiej obejrzyj ten film i zobaczysz czy to ten czy nie :)

ocenił(a) film na 8
Axel

To ten film już czaje i był on na polsacie leciał w poniedziałek tytuł mnie zmylił załapałem zagraniczny tytuł tego filmu i już wiem że to jest ten film

ocenił(a) film na 6
Axel

Były i dwie dziewczyny i malowanie czołgu (choć nie na różowo). Może i tytułowa Tank Girl była jedna, ale przez niemal cały czas towarzyszy jej Jet Girl, tak więc niemalże non stop są dwie główne bohaterki.
toho1954 zapewne zapadła w pamięć scena z przerobieniem czołgu. Dziewczyny malowały na nim wzorki i inne dziwne elementy, oraz dodawały mu całą masę asortymentu w postaci choćby grilla, parasolek czy leżaków.
Dziwne, że tak niewiele pamiętasz z filmu, który tak Ci się podobał.
No offence. Pozdro peace and love ;)

Axel

http://www.youtube.com/watch?v=gFi6EGST7HE
http://www.youtube.com/watch?v=IEBKxC3rhww

Axel

jajcarski to byl twoj komentarz film slaby bez 2 zdan.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones