PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33023}
6,0 3 563
oceny
6,0 10 1 3563
Odlotowa dziewczyna
powrót do forum filmu Odlotowa dziewczyna

mocno ekstrawaganckie

ocenił(a) film na 6

ciekawe, może momentami trochę zbyt szalone i kiczowate ale mniemam że taka była stylistyka komiksu... no nie wiem bo nie miałem z nim styczności, także nie mam porównania. Ale podobały mi się te komiksowe wstawki, punkowo-rockowy soundtrack i główna postać bohaterki (która jednocześnie jakoś tak cholernie denerwowała ale da się ją lubić). Ogólnie to lekka acz zakręcona post-apokalipsa w anarchistycznym klimacie.

ocenił(a) film na 7
Nu_RaKu

Film daje radę, ale jakoś lepiej go zapamiętałem z czasów, gdy widziałem go na VHS. Trochę za bardzo razi tandetą.

ocenił(a) film na 8
Bodzepor

Dobre są właśnie te wstawki komiksowe, trzeba przecież pamiętać że film powstał na podstawie komiksu, dzięki temu zachowuje odpowiedni klimat. Może i fakt, że jak na 95 rok to efekty specjalnie nie są porażające, ale nie są też całkiem słabe. Mi się ogólnie film podobał, fajnie, że go nakręcili, chociażby ze względu na fabułę, w końcu to coś całkiem innego niż do znudzenia to samo oklepane kino i te same tematy lecące na jednym wątku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones