Naomi Watts

Naomi Ellen Watts

8,1
43 028 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Naomi Watts

Łydki to wizytka kobiety.

użytkownik usunięty

Za to w "21 gramów" udowodniła, że ma bardzo ładne piersi. W ogóle ma w sobie coś
niezwykłego. Subtelna i tajemnicza twarz, trochę refleksyjna. Natomiast widokiem jej łydek
mógłbym się napawać w nieskończoność. Są idealne. Obecnie trochę gorzej u niej z talią, ale ma
w końcu 45 lat. Niemal żadna kobieta nie wygląda w tym wieku dobrze, a ona wprost przeciwnie.

Dla mnie ma wciąż perfekcyjną figurę. I ta twarz... można się zakochać.

użytkownik usunięty
malonemuert

Jak na ten wiek, to ma świetną figurę. Perfekcyjnej raczej nie ma.

Gadanie na poziomie 10 latka. Grow up.

użytkownik usunięty
Binula

On często tak ma. Nie przejmuj się nim.

Ona jest naprawdę śliczna, zgadzam się z twoimi słowami.
Jak na 40 ileś tam lat wygląda pięknie, ja osobiście chciałabym mieć jej figurę w takim wieku i myślę, że każda kobieta taką chce. xD
A Jennifer Lopez? Też ma 44 lata i też się trzyma, ale wydaje mi się troche, że Naomi jest bardziej naturalna. Osobiście kocham obie te kobiety, sa piękne! :D

użytkownik usunięty
_FemmeFatale_

Jennifer Lopez to bardzo przysadzista. Te polędwiczki zawsze miała przerośnięte.

Może troszkę ale, nie przesadzajmy :)
Obie są piękne. <3

użytkownik usunięty
_FemmeFatale_

Moim zdaniem Lopez cieszy się uznaniem wśród mężczyzn kochających nadmiar wszelakich kształtów.

Możliwe, ale na twarzy jest ładna. :)

użytkownik usunięty
_FemmeFatale_

Na twarzy tak, bezapelacyjnie. Czasami ludzi pokazują sobie jakieś zdjęcia i nagle panie zachwycone: "ach, jaka ona ładna". Ja na to, że to tylko głową i nie wiedzą, jak wygląda reszta. Dlatego jeśli oceniam urodę kobiety, to biorę pod uwagę najpierw figurę. Z twarzą to jest różnie. Każdemu podoba się inna. Natomiast w przypadku figury łatwiej o obiektywne kryteria.

Masz rację , ważna też jest figura u kobiety , nie tylko twarz się liczy .

użytkownik usunięty
Krytyk1_filmweb

Czyli całość. Kiedy mówię, że aktorstwo, to również gra ciała i to, jak się wygląda na ekranie. W sumie o to chodzi w filmie. Tylko że wtedy naskakują na mnie kobiety...

Nie przejmuj się . Kobiet czasami nie da się zrozumieć .

_FemmeFatale_

Lopez to najwiekszy pa szczur wsrod aktorek. Dobrze zrobiona, a rysy twarzy tragedia, jak u mezczyzny.

Fakt, bardzo ładna kobieta. Ma taką delikatną urodę.

użytkownik usunięty
roger_m

No, fakt.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones