Naomi WattsI

Naomi Ellen Watts

8,1
43 276 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Naomi Watts

Horrorów wysoko budżetowych , przygodowych katastroficznych, zgadza sie ktoś ze mna?

marcinsss89

Przede wszystkim idealna do thillerów psychologicznych i dramatów.

basiasarnecka

jest dobrą aktorką dramatyczną w komedii była by chyba gorsza

marcinsss89

Jak najbardziej się zgadzam. Ona jest typem budzącym te "wyższe" aniżeli łzy śmiechu emocje. Btw cholernie mi się podobała w Funny Games. Jak ktoś nie oglądał to polecam.

marcinsss89

Uwielbiam ją w Ringu, bo gdy się boję patrze sobie na taką piękną Naomi i od razu jest lepiej. hahaha.
Ale tak tak zgadzam się że w komedii chyba by się nie odnalazła. Chociaż bardzo ją lubię. :)

Koralina66

Ja też tak mam. Jak oglądam "The Ring" , to się nie boje - Wina Naomi, bo jest taka ładna i przez nią nie mogę skupić się na fabule filmu :)
A tak w ogóle to ona grała przecież komediach "Movie 43" , " Ellie Parker" , "Poznasz przystojnego bruneta" i nie mogę powiedzieć, że zagrała tam źle. Ale w zasadzie macie rację, bo lepiej ogląda się z nią dramaty i psychologiczne filmy.
Bardzo ją lubię, jest bardzo dobrą aktorką :)

marcinsss89

W Mullholand Drive piękjnie zagrała.
Faktycznie nadaje się do mrocznego kina ale też i psychologicznego, socjopatycznego itd....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones