Naomi WattsI

Naomi Ellen Watts

8,1
43 276 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Naomi Watts
_Madie_

21 gramów

_Madie_

Jak dla mnie na razie jest rola Eleanor Whitman w The International.

_Madie_

Mulholland Drive

iwonka_sl

Zgadzam się w 100%. Film trudny, rola również. Gra Watts GENIALNA

_Madie_

21 gramów,Ring 1 i2,King Kong.

użytkownik usunięty
_Madie_

Mother and Child

21 gramów

użytkownik usunięty
_Madie_

Funny Games.

użytkownik usunięty
_Madie_

Malowany welon.

_Madie_

Ring 2

_Madie_

Mulholland Drive

_Madie_

"King Kong" najlepsza rola i w tym filmie najlepsza dla mnie scena, gdy ekipa filmowa kręci scenę na pokładzie statku, a ona gra nieszczęśliwie zakochaną.....dla mnie to najlepsza scena...pamiętacie ?????

_Madie_

Oczywiście ,że mother and child.

_Madie_

Zdecydowanie 21 gram, mistrzowsko zagrany film przez Panią Watts ;) Na uwagę zasługuje też rola w niemożliwe gdzie grana przez nią postać realistycznie odzwierciedla dramat tych wydarzeń .

_Madie_

Funny Games

_Madie_

21 gramów.

_Madie_

The Ring

_Madie_

"Niemożliwe" ; "The Ring (2)" ; "21 gramów" ; "King Kong" . ♥

_Madie_

Funny Games

_Madie_

trudno wybrać najlepszą, ale na pewno mother and child, fair game, niemożliwe, 21 gramów

_Madie_

"Niemożliwe" , "the Ring" , "King Kong" *,*

Kellbell_23

Bez dwóch zdań 21 gramów. Że tam Oscar nie poleciał,to ja nie wiem. Była tam fantastyczna i niestety od tego czasu aktorsko raczej spadała, zamiast się wznosić

Binula

Nie oglądałam 21 gramów ... Ale z opinii innych ten film jest fajny ; )
Myślę że chyba warto obejrzeć ♥

Kellbell_23

To jest film, który na lata zapada w pamięć i chyba nie ma opcji, żeby na nim choć jednej łzy nie uronić. Według mnie to najlepszy film Inarritu, choć Babel i Amores perros też są świetne.
To jeden moich absolutnych top 10, naprawdę szczerze go polecam.

Binula

Wcale aktorsko nie spadła, wciąż gra bardzo dobrze! :D

Binula

Obejrzyj Niemożliwe a stwierdzisz że wznosi się aktorsko.

tomucho77

Przecież ona w tym filmie była tylko umalowana i ucharakteryzowana na ofiarę tsunami. Poza tym głównie leżała i nic poza tym. Każdy by tak zagrał.

Ofeflia

Widzę że się minęłaś z powołaniem !!! weź zrób wypad do Hollywood i tam poinformuj wszystkich że grasz lepiej mimiką twarzy od Naomi nie mówiąc o innych aktorkach !

tomucho77

coś wciągałeś?

Ofeflia

To samo mogę napisać o tobie ! brałaś coś gdy pisałaś "Przecież ona w tym filmie była tylko umalowana i ucharakteryzowana na ofiarę tsunami. Poza tym głównie leżała i nic poza tym. Każdy by tak zagrał." ?

_Madie_

bezapelacyjnie mulholland drive i 21 gramów, dziwne że nie dostała oscara za którykolwiek z tych filmów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones