Naomi Watts

Naomi Ellen Watts

8,1
43 160 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Naomi Watts
Nick_Fury

Zostaniesz niedługo zlinczowana :D

panienka_2

ZlinczowaNY jak już. A czemuż to?

Nick_Fury

Historia jest krótka. Jest pewna użytkowniczka,która na mnie napadła,zarzuciła mi,że kopiuję jej posty,że chamsko jej odpisuję,podobno zabraniam jej lubić Naomi...sęk w tym,iż NIGDY z nią nie pisałam,nie komentowałam jej wypowiedzi i nie krytykowałam ani nie chwaliłam tej aktorki...w ogóle o niej nie pisałam. Potem powstała z tego powodu kłótnia...wybrała mnie sobie na ofiarę,zrobiła ze mnie antyfana,który nie pozwala mieć własnej opinii a śmieszne jest to,że jest ona tak wielką fanką tej aktorki,że atakuje wszystkich stając się przez to hipokrytką :)

panienka_2

Ogarnąłem.

panienka_2

Oj dziewczyny,dziewczyny w takich sytuacjach trzeba IGNOROWAĆ ! sama trafiam na wielu zawziętych, chamskich użytkowników którzy zrobią wszystko żeby tylko przekonać kogoś o swoich racjach.... ;)

Nick_Fury

No, wiesz... To normalne, każdy lubi coś innego. Ja np. Lubię Naomi, ale ludzie mają inne gusta, nie wszystkich można lubić :)

_FemmeFatale_

To ciekaffe dlaczego pyskujesz do ffszystkich? To nie ty atakoffałaś kogoś tu niedawno? Chyba nawet jeszcze 2 dni temu :D

victrish

chyba się pisze : *ciekawe ; *wszystkich ; *atakowałaś :)
Miłego dnia :D

_FemmeFatale_

nie wyczułaś ironii,frajerze...

_FemmeFatale_

Już wiem, już wiem !

"Jezu, człowieku! Ogarnij się! Dodałeś ten komentarz pod filmem.
Myslisz, że Ameryke odkryłeś, daj se siana, bo już nie moge o tym słuchać, a zwłaszcza od ciebie, tak się tym podniecasz, to se wywieś szyld na oknie, a nie tu na okrągło wypisujesz takie bzdury. -,-" ------------>>>>> to Twoje?

Nick_Fury

Uwzieliście się na mnie?

_FemmeFatale_

Tylko pytam, bo chciałem się upewnić, że to Ty wywołałaś burzę. Ale czemu jesteś zła skoro tylko zacytowałem ciebie?

Nick_Fury

Ale ja nie jestem zla :D
Nie rozumiem, czemu tak uważasz. Nie mam o co się złościć.

_FemmeFatale_

Mówisz, że nie masz o co a złościsz się. Przecież umiem czytać :>

Nick_Fury

Hahaha, nie jestem zła :D

_FemmeFatale_

Nie udawaj. Złościsz się,bo panienka napisała tutaj o tobie jaka jesteś a teraz próbujesz zabłysnąć udawanym spokojem. I po jakiego grzyba wstawiasz ciągle oznacznik D ? Nie umiesz nawet z niego korzystać...o pioruny...

victrish

nie oczekuj zbyt wiele od dzieciaka :)

panienka_2

taaak wiem wiem,myślałam,że przetłumaczę coś tej zakutej główce

Nick_Fury

Też jej nie lubię, strasznie mnie irytuję.

unhappyperson

mnie ten jej układ ust jak się uśmiecha - przypomina mi natalię siwiec

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones