Naomi Watts

Naomi Ellen Watts

8,1
43 093 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Naomi Watts

Naomi Watts, Kate Beckinsale, Keira Knightley, Kate Winslet, Rosamund Pike, Emilia Clarke.

dirt16

No i tyle ładnych. Tylko sześć.

Wironin

Wymieniłem najładniejsze, ładnych jest więcej.

dirt16

Ładne może i są, ale nie najpiękniejsze jak napisałeś powyżej. Gdyby nie były znane to na ulicy przeszedłbym obok nich z obojętnością, może poza Kate. Moim zdaniem dużo ładniejsze są azjatki (Michelle Yeoh, Sonoya Mizuno, Lucy Liu, Ziyi Zhang) i latynoski ( Penelope Cruz, Salma Hayek, Eiza Gonzalez, Jessica Alba), czy słowianki (Olga Kurilenko, Milla Kunis, Milla Jovovich). No i jak można było nie wspomnieć o Zeta Jones, mówiąc o najładniejszych Brytyjkach!!! W czasach młodości była dla mnie w top 10 najładniejszych aktorek.

Wironin

Zeta Jones najladniejsza, Kate Winslet nieszczegolna

Wironin

hahaha, niezły wkręt. Tak się składa, że żadna z wymienionych nie jest brytyjką.

charliew

Coś ci się chyba pomyliło.

użytkownik usunięty
charliew

Idioto, kpisz czy o drogę pytasz?

charliew

Wszystkie sa z urodzenia. To, jakie maja obecnie obywatelstwo/obywatelstwa to sprawa drugorzedna.

dirt16

Chyba zapomnieliscie o brytyjskich klasycznych pieknosciach takich jak Vivien Leigh, Elizabeth Taylor i Audrey Hepburn. Wyzej wymienione sie do nich nie umywaja.

bardotek69

Kwestia gustu. Z Elizabeth Taylor się zgodzę, ale moim zdaniem Vivien i Audrey nie są ładniejsze od aktorek, które wymieniłem, no może poza Emilią Clarke.

dirt16

No moze Audrey rzeczywiscie nie, ale Vivien urody nie mozesz odmowic, gdyz byla przepiekna! Ale co prawda to prawda - ile ludzi, tyle gustow.

dirt16

Wow, wlasnie zgooglowalem Emilie Clarke. Jest naprawde piekna! Oryginalna uroda, cos nieszablowanego;)

użytkownik usunięty
bardotek69

O kurfa, nie wiedzieć kim jest Emilia Clarke, nawet te 7 lat temu. Żyć w takiej błogiej nieświadomości, bezcenne, ale jeszcze się taką ignorancją chwalić? Hehe.

Ja interesuję się głównie starym kinem dlatego współczesnych aktorów i aktorek nie kojarzę bo po prostu najczęściej filmów z nimi nie oglądam. Ciekawe czy ty znasz aktorki z lat 50 i 60, które są moim konikiem?

dirt16

Emilia wlasnie bardzo ladna

bardotek69

Jeszcze Diana Rigg. Teraz ma 80 lat, ale jak grała w "Rewolwer i melonik" to nie mogłem oderwać od niej oczu.

dirt16

Do tego grona dodałbym jeszcze kilka, na szybko Rhona Mitra, Gemma Arterton, Rachel Weisz.

dirt16

A amerykańskie aktorki brytyjskiego pochodzenia? ;)

per333

Znasz jakieś?

dirt16

Nawet mogę potwierdzić twoje pozycjonowanie tych aktorek :)

użytkownik usunięty
dirt16

Kate Beckinsale, Gemma Atkinson, Naomi Watts, Hayley Atwell, Catherine Zeta-Jones, Carey Mulligan, Rosamund Pike, Emily Blunt, Kelly Brook, Sienna Miller, Rebecca Hall, Emilia Clarke, Keira Knightley, Kate Winslet.

A co myślisz o Daisy Ridley? Widziałem ją w nowych Gwiezdnych Wojnach i moim zdaniem również jest bardzo ładna.
http://media.philstar.com/images/the-philippine-star/entertainment/20151210/%5ES tar%20Wars%20The%20Forc_Diol.jpg
http://www3.pictures.zimbio.com/mp/_xG-Y3bwIOmx.jpg
https://pmcdeadline2.files.wordpress.com/2014/08/daisy-ridley.jpg?w=833
http://static.independent.co.uk/s3fs-public/thumbnails/image/2015/12/30/11/daisy -ridley.jpg

użytkownik usunięty
dirt16

nie widziałem jej w zadnym filmie wiec trudno powiedziec, na fotkach jak najbardziej na plus, Brytyjki jak widac sa ładne, bo to niemożliwe zeby tyle było takich zajebistych aktorek z tego kraju a na ulicach "pasztety" :)

użytkownik usunięty

Brytyjki nie są ogólnie ładne. Takie, co się na ulicy spotyka. Mają dupy jak stodołę, generalnie.

dirt16

Ta uroda jest dyskusyjna + makijaz

dirt16

Emma Samms -mam ja w avku

dirt16

Zapomnieliście o Natalie Dormer

MKBadDill

Tak! Natalia Dormer to chodzący sex.

goldendagger

Ale rysy twarzy nie za ladne

dirt16

Jeszcze dodam: Felicity Jones, Sienna Guillory, Olivia Cook, Elizabeth Hurley, Sarah Bolger, Anna Friel, Saffron Burrows, Gabriella Wilde, Eleanor Tomlinson, Charlotte Riley, Tamsin Egerton, Lily Collins

aioli

Cholera, nie mogę uwierzyć, że nie wymieniłem Tamsin Egerton. Oglądałem ją kilka lat temu w "Camelot" i była przepiękna, a teraz o niej zapomniałem.

aioli

I jeszcze Kaya Scodelario.

dirt16

Brytyjskiego przemysłu filmowego nawet do polskiego nie porównam, bo byłoby to smieszne, ale sito, przez które przesiewani są tam aktorki/aktorzy, jest naprawdę gęste. Słowem, jest z kogo selekcjonować, zarówno pod względem warsztatu jak i urody. Moim zdaniem brytyjscy aktorzy są światowym topem w swoim fachu. Biją na łeb także tych "amerykanskych".

Piszę to, mimo, że akurat Naomi Watts nie "siedzi" mi pod względem wizualnym.

dirt16

Lena Headey też.

dirt16

Keira? Kate? Nah.

Hustla

Tak

dirt16

Zgadzam się całkowicie. Od siebie dopisałbym jeszcze Emmę Watson, Lallę Ward, Jennę Coleman, Billie Piper, Georgię Moffet, Katie McGrath, Carey Mulligan. Polek i Brytyjek nic nie przebije.

Tom_96

Watson? Serio?
Przecież to jest tak brzydkie, ordynarne, pospolite i obojnackie, że patrzeć się nie da. Ani urody, ani kobiecych kształtów, ani wdzięku, ani talentu. Drewno, suchoklates z paskudnymi ustami jak przecinek i ohydny ksztaltem podbródka. W dodatku ma tendencje do brzydkiego starzenia się już w młodym wieku.

dirt16

Lena Headey i Elizabeth Hurley też niczego sobie.

Pawuloniasty

Zgadzam się. Elizabeth Hurley bardzo mi się podobała w "Zakręconym".

dirt16

Hehe aktorki ladne, ale nie mozna tego powiedziec o Brytyjkach. Najbrzydsze w Walii

dirt16

No a Emma Thompson? Też ma tam jakiś swój urok ;)

dirt16

Zapomniałaś o Rachel McAdams,nawet podobna do Naomi,piękna kobieta z Londynu ;]

Ajgorm000nster

Rachel McAdams jest kanadyjką, a tu chodzi o brytyjki.

dirt16

Okej,masz rację...Bo ona jest z Londynu,ale tego z Kanady,a nie z Brytanii :/ My bad

dirt16

Ale nikt chyba nie pisał wyżej,o Lily Collins,pomimo,że wole blondynki,to ona też jest zjawiskowa ;) Tym razem Anglia ;]

dirt16

jeszcze jest Kelly Reily

Ajgorm000nster

Mi się podoba jeszcze Annabelle Wallis, którą widziałem ostatnio w "Peaky Blinders".

dirt16

tzw."piękna aktorka.."...to za mało zeby być dobrą aktorką a oto przede wszystkim chodzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones