Naomi WattsI

Naomi Ellen Watts

8,1
43 285 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Naomi Watts

niestety pierwsze recenzje Diany sa tragiczne. O to fragment recenzji Daily Mirror:

"Diana can only be described as a fabulously awful film. "

najlepszy89

Jezu, człowieku! Ogarnij się! Dodałeś ten komentarz pod filmem.
Myslisz, że Ameryke odkryłeś, daj se siana, bo już nie moge o tym słuchać, a zwłaszcza od ciebie, tak się tym podniecasz, to se wywieś szyld na oknie, a nie tu na okrągło wypisujesz takie bzdury. -,-

_FemmeFatale_

nie denerwuj sie tak:) Tylko informuje ludzi

najlepszy89

Ale poinformowałeś już pod filmem "Diana" . Chodzi mi o to, że nastawiasz ludzi na najgorsze, oni to wszystko czytają, a potem dają niższą ocene, tylko o to mi chodzi. Nie denerwuje się, ale to jest jednak takie irytujące jak wszędzie o tym piszecie... Spróbuj mnie zrozumieć ;)

_FemmeFatale_

ludzie powinni zapoznac sie z recenzjami zanim pójda do kina i wyrzucą w bloto pieniadze

najlepszy89

ja tam nigdy nie czytam recenzji przed filem, po co ?? jeśli chcę zobaczyć jakiś film to znaczy, ze mam jakieś powody i żadna ocena innego człowieka nie jest w stanie mnie zniechęcić.

gggggrzegorz

ale niestety potrafi tylko zepsuć odbiór filmu

gggggrzegorz

Dokładnie tak... Zgadam się z Tobą całkowicie!
Jeżeli ktoś idzie na film i będzie nastawiony na najgorsze, bo jacyś idioci na filmweb napisali, że film jest do kitu (po mimo, że go nie widzieli - ale to już szczegół) To oglądając go będziemy wyszukiwać wady zamiast wyszukiwać zalety.
Zgadam się z Tobą. Najgorsze jest tylko to, że takich osób nie przegadasz.

Krytyk1_filmweb

Zgadzam się z Wami :D

najlepszy89

Mała wskazówka: Opiszę Ci to w punktach, chłopczyku jak nie rozumiesz:
1. Ubierz buty
2. Idź w kierunku kina
3. Kup bilet na film "Diana"
4. Obejrzyj
5. Wyjdź z kina
6. Idź w kierunku domu
7. Zdejmij buty - albo nie, jak wolisz.
8. Włącz komputer
9. W wyszukiwarce wpisz "filmweb"
10. Zaloguj się
11. Oceń film.
12. Dodaj komentarz.
______________________________
Trudne do zrozumienia, czy jeszcze nie bardzo?

_FemmeFatale_

nie osmieszaj sie:) Przekazalem tylko informacje na temat recenzji jakie pojawily sie po premierze w Lonydnie. Nie ocenilem tego filmu

najlepszy89

Nie ośmieszam się.
Próbuję Cię przekonać tylko, żebyś nie pisał tego pod każdym profilem osoby, która grała w filmie "Diana". I doradzam Ci powstrzymania się od takich komentarzy, do czasu powrotu z seansu. :D

_FemmeFatale_

pod kazdym profilem osoby, ktora grala? Napisalem tylko pod profilem Naomi

najlepszy89

I pod filmem:)
(Przeczytaj co to znaczy "metafora" lub "przenośnia")

_FemmeFatale_

pod filmem to chyba oczywiste:)

najlepszy89

no właśnie, nie bardzo... Bo albo dodajesz pod filmem, albo pod aktorką, po co tak spamować?
Ej, mam pomysł, skończymy rozmawiać, bo to się robi nudne.
Ja wiem swoje i mnie nie przegadasz. Widzę, że Ciebie też się nie da, więc bardzo Cię prosze, zakończy ten temat.
Pozdrawiam.

_FemmeFatale_

Widzę, że bronisz "Diany"/Naomi jak lwica, ale czy ma to dalej sens?
Widzę także, że wystawiłaś już ocenę. Good for You. Ja mam zajęty weekend i pójdę na film dopiero w przyszłym .___.
Tak jak mówiłem w innych komentarzach, na film nie mogę się doczekać, ale wiem, że niektórzy go znienawidzą. Trudno. Każdy ma inny gust, a opinie, a tym bardziej recenzje, innych mnie nie obchodzą :D
Popieram Cię całkowicie ;)

kamilbakdg2

Nie wiem o co Ci chodzi z tą oceną, musiały Ci się strony pomylić, bo to są komentarze dotyczące Naomi Watts, a ją oceniam na 10/10 :D Ale nic nie szkodzi, bo przecież ten temat jest wszędzie poruszany więc ma prawo Ci się mylić.
Co do filmu, to właśnie wróciłam z seansu i powiem szczerze, że film był świetny, piękne zdjęcia, muzyka i mistrzowska gra Naomi. Co prawda, film na początku wydawał mi się troche monotonny, ale po chwili zmieniłam zdanie. Film oceniam jako "arcydzieło" , także polecam :)

_FemmeFatale_

Człowieku, owszem ośmieszasz się. Jak napadłaś na tego biednego użytkownika, który zamieścił tu komentarz O_o
Tak bardzo bolą cię złe recenzje czy co?

>"Mała wskazówka: Opiszę Ci to w punktach, chłopczyku jak nie rozumiesz:
1. Ubierz buty
2. Idź w kierunku kina
3. Kup bilet na film "Diana"
4. Obejrzyj
5. Wyjdź z kina
6. Idź w kierunku domu
7. Zdejmij buty - albo nie, jak wolisz.
8. Włącz komputer
9. W wyszukiwarce wpisz "filmweb"
10. Zaloguj się
11. Oceń film.
12. Dodaj komentarz.
______________________________
Trudne do zrozumienia, czy jeszcze nie bardzo?"


Co to za dziecinada?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
_FemmeFatale_

Dziękuję dziękuję ci ogromnie, bo właśnie dzięki Twojej nikłej mądrości życiowej uświadomiłam sobie, że mam do czynienia z gimbazą :)

Ofeflia

Interesujące. Napisz o tym książkę :)

_FemmeFatale_

Koleżanko,masz problem ze swoją mózgownicą? Dawno nie czytałam komentarza na tak niskim poziomie...nawet dyskutować nie umiesz tylko pyskujesz do wszystkich.

panienka_2

Kobieto! ja już nie mam siły po prostu z wami dyskutować.
Jestem zmęczona waszymi bezsensownymi komentarzami. Mam tego dosyć. Co mam Ci odpisać? Jak ty skopiowałaś moją wypowiedź i durnie to skomentowałaś? Co miałam powiedzieć na taką chamską odzywkę? No co?
Wykańczacie mnie na tym filmwebie psychicznie, założyłam sobie konto z myślą, że będzie fajnie oceniać filmy i pomagać tworzyć o nich strony, ale największym moim błędem było zaczynanie z wami dyskusji, bo robicie mi wode z mózgu.
Bronię filmu i Naomi, bo mam takie prawo, mnie film się podobał i będę przekonywała do tego filmu ludzi, którzy go jeszcze nie widzieli.
Co do komentarza tego osobnika, to dla twojej wiadomości Gówno (za przeproszeniem) wie i się udziela. Nie oglądał filmu, ale ocenił go już na 1/10. Czy to jest według Ciebie normlane dziecino? Bo dla mnie nie jest. Nie widział filmu, już wie, że jest do dupy.
Co teraz mi odpiszesz? Jestem bardzo ciekawa. - Możliwe, że skopiujesz wybraną część mojej wypowiedzi i wkleisz ją do swojego komentarza, bo cóż możesz innego uczynić? A no tak... możesz jeszcze dopisać, że jestem nienormalna, bo mam inne zdanie niż ty.

_FemmeFatale_

Czy ty aby na pewno dobrze się czujesz? Możesz wskazać mi,gdzie skopiowałam twoją wypowiedź? Jestem naprawdę bardzo ciekawa,bo to był mój pierwszy post skierowany do ciebie. Chyba jednak masz coś nie tak w główce skoro takie farmazony wypisujesz.

>Jestem zmęczona waszymi bezsensownymi komentarzami. Mam tego dosyć. Co mam Ci odpisać? Jak ty skopiowałaś moją wypowiedź i durnie to skomentowałaś? Co miałam powiedzieć na taką chamską odzywkę?

Bezsensowne komentarze? Czy ty się aby źle nie czujesz? Bezsensowne,bo krytykują grę Naomi i kiepski film? Jeszcze raz proszę cię abyś wskazała mi miejsce gdzie cię skopiowałam. Wskaż mi również miejsce gdzie została durnie skomentowana twoja wypowiedź...gdzie jest ta chamska odzywka?! Bo w twoich postach mogę ci je wskazać,do wszystkich zwracasz się w sposób wulgarny i prostacki jakbyś wszystkie rozumy pozjadała. Piszesz,że wykańczamy cię a to TY przecież cały czas prowokujesz do kłótni,bo nie umiesz czytać ze zrozumieniem i napadasz na wszystkich. Gdybyś się pohamowała to nie byłoby tej dyskusji. Ogarnij się dzieciaku,bo sama to spowodowałaś. I o co to wszystko? Bo ludzie nie podzielają twojego zdania? Bo film ma koszmarne recenzje a aktorka straciła szansę na nominację do Oscara? Wylewasz tu swoją gorycz w sposób nieznośny dla wszystkich.
Gdzie ktoś napisał,że "film jest do dupy"? Gdzie? Ciekawa jestem. Użytkownik zamieścił tutaj tylko info o recenzjach na świecie a ty jako,iż nie umiesz czytać ze zrozumieniem zaatakowałaś go. Nikt tutaj się nie kłócił dopóki ty tutaj nie wtrąciłaś swoich 5 groszy. Nikt ci nie zabrania lubić ten film,oglądaj se go nawet 100 razy,nas to nie obchodzi. Nie atakuj tylko innych za odmienną opinię,bo ciebie nikt za to nie atakuje.
Jestem bardzo ciekawa ile masz lat skoro tak bardzo często używasz słowa "dziecko". 14? 16? Przyznaj się,bo aż wierzyć mi się nie chce,że normalna osoba może takie wojny wszczynać bez powodu.

panienka_2

Coś czuję, że czytanie tych kłótni w komentarzach jest ciekawsze niż sam film .___.

kamilbakdg2

Ja z tą użytkowniczką nigdy nigdzie nie pisałam,loguję się spokojnie,patrzę a tu jakieś zarzuty w moją stronę się pojawiają...dziewczyna ma nierówno pod sufitem. Jeśli film ci się nie spodoba to nie pisz,bo zaraz oberwie ci się tak jak innym.

panienka_2

Kończę z tobą tą rozmowę, bo widzę , że to nie ma sensu.
Dziękuję za miłe słowa.

_FemmeFatale_

Jeden post uważasz za rozmowę? Zwróciłam ci uwagę żebyś nie zachowywała się tak agresywnie w stosunku do innych ludzi i uciekasz bo ktoś powiedział ci prawdę?
Przepraszam ale czy masz problemy ze sobą?
Chamską odzywkę? Kpisz czy mówisz o swojej? Bo to jak zachowujesz się na forum pokazuje, że nie potrafisz kontrolować swoich zachowań. Uważasz, że ludzie są ślepi i nie widzą tego co wcześniej napisałaś? Jak tak to świadczy to o tym, że nie tylko jesteś dziecinna ale i niezbyt bystra.

>"Trudne do zrozumienia czy jeszcze nie bardzo?"
A nie pomyślałaś jak kolega mógł się poczuć jak to przeczytał? Z góry uznałaś go za debila i jeszcze wmawiasz ludziom różne rzeczy, aby w ten sposób się usprawiedliwić. Zamiast przeprosić jeszcze odstawiasz sceny.

>"założyłam sobie konto z myślą, że będzie fajnie oceniać filmy i pomagać tworzyć o nich strony, ale największym moim błędem było zaczynanie z wami dyskusji, bo robicie mi wode z mózgu."
1. wiesz co to znaczy robić komuś wodę z mózgu? czy usłyszałaś gdzieś te słowa i rzucasz nimi na lewo i prawo? pytam bo czuję, że mam do czynienia z 13latką.
2. Rzeczywiście widać to doskonale, zwłaszcza po tym jak rzucasz się na ludzi. Gratulacje.
Nie można ci zwrócić uwagi bo jeśli znajdzie się taki śmiałek to od razu piszesz litanię bzdetów?

Ofeflia

Czy możesz już skończyć? Proszę....

Ofeflia

Przestań już na nią naskakiwać! Gadasz na nią, a widzę, że sama masz problemy z opanowaniem się.

HanaJasmine

Koleżanka?
Prześledź forum zanim cokolwiek napiszesz.

HanaJasmine

Przyszła koleżanka na ratunek? Czy kolejne fikcyjne konto? Jakoś wcześniej się tu nie udzielałaś :D

_FemmeFatale_

Pff oczywiście, że recenzje są potrzebne iść na kiepski film w ciemno i wydać kasę to dopiero głupota.

najlepszy89

Oscara na pewno nie będzie,gdyż zarówno film jak i Naomi,zbierają negatywne opinie krytyków. Ja jeszcze się do tego nie ustosunkowałam,gdyż film obejrzę w przyszłym tygodniu,lecz z takimi recenzjami Naomi może pomarzyć o nominacji.

panienka_2

" Jak napadłaś na tego biednego użytkownika, który zamieścił tu komentarz O_o
Tak bardzo bolą cię złe recenzje czy co? "
- A więc... Biedny to on z pewnością nie jest. I tak, bolą mnie te złe recenzję, naprawdę mnie bolą. I pewnie pomyślisz sobie, że pisze to z sarkazmem, ale tak nie jest. Źle się czuję, czytając te recenzję i źle się czuję jak widzę jak wyzywacie Księżną Dianę.

_FemmeFatale_

KTO WYZYWA KSIĘŻNĄ DIANĘ ???
Jestem osobą,która ją broni,bo była wspaniałą postacią,pokrzywdzoną przez los...co tu się krytykuje to grę Naomi i cały film. Jak możesz wmawiać ludziom takie bzdury tylko dlatego,bo nie masz żadnych argumentów na swoją obronę. Atakujesz ludzi,bo mają inną opinię i jeszcze próbujesz wmówić,iż to inni są tu agresywni. Idź ty trollu na inne forum.

panienka_2

Jak możesz krytykować gre Naomi? To ona była najlepsza w całym filmie. No nie ważne...
Nie pisałam o tobie akurat, nie twierdzę, że Ty wyzywasz Księżną.
Ale inni ludzie to robią, w ostatnim tygodniu czytałam na forum pod filmem, że Diana to dziwka. Jak można tak pisać?
Nie atakuje innych, przestań o mnie źle pisać, nie jestem żadnym trollem. I mam wiele argumentów, tylko nie potrafisz ich zrozumieć. Opanuj się i ty dziewczyno... ok ok, ja mogę się przyznać, że troche poniosły mnie emocje, po prostu nie wiem jak już do takich ludzi pisać, co mam im mówić? Jak ich przekonywać? Byłam zła i dlatego tak pisałam. A ty nie pisz o mnie źle, nie jestem złym człowiekiem, nie jestem agresywna i nikomu nie wmawiam niczego. Proszę, cię dziewczyno, zrozum.

Przestań na mnie naskakiwać, bo nie masz o co.

_FemmeFatale_

Nikogo nie atakujesz? Dziewczyno,ty masz jakiś wewnętrzny problem! Jak można być aż tak ślepym i zapatrzonym w siebie?!

> ja mogę się przyznać, że troche poniosły mnie emocje, po prostu nie wiem jak już do takich ludzi pisać, co mam im mówić? Jak ich przekonywać? Byłam zła i dlatego tak pisałam. A ty nie pisz o mnie źle, nie jestem złym człowiekiem, nie jestem agresywna i nikomu nie wmawiam niczego. Proszę, cię dziewczyno, zrozum.

Właśnie o to chodzi! Jesteś aż tak wielką jej fanką,że w tej złości atakujesz innych i w tym momencie stajesz się hipokrytką,bo trujesz o wolności wyboru,opinii - każdy ma prawo mieć inną a potem sama na siłę próbujesz przekonać innych do swojej...bo ty tak uważasz. Pakuj tornister i idź do szkoły,bo to nie miejsce na takich nerwusów jak ty. Weź jakieś prochy na uspokojenie,zamów sobie wizytę u psychologa żeby wyleczył cię z tej złości,bo to nie jest normalne;/
Jesteś agresywna,ty stworzyłaś tutaj chaos i kłótnię i próbujesz wyjść z tego obronną ręką...nie odpowiedziałaś na moje pytania a było ich mało(obie wiemy dlaczego nie uzyskałam odpowiedzi)...najpierw mnie obrażasz,zarzucasz kłamstwa a potem uciekasz,bo stchórzyłaś. Nie umiesz rozmawiać z ludźmi,cechuje cię nerwowość...i to jaka,impulsywność i infantylność - zapewne wynika to z twojego młodego wieku...ile masz? Ale to nie może być tylko wina wieku...są i młodsze osoby a mądrzejsze.
NIE MASZ ŻADNYCH POWODÓW DO SKŁADANIA ROSZCZEŃ I JAKICHKOLWIEK PRETENSJI...nagrabiłaś sobie,zarzucasz ludziom kłamstwa,atakujesz ich,bo mają odmienną opinię i próbujesz to usprawiedliwić. Jesteś kłamczuchą,nerwuską i hipokrytką.

panienka_2

Cicho już bądź.

panienka_2

jest jej fanką, i cóż zrobisz? Co do wcześniejszych twoich komentarzy, widzę, że to ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem.
Zatem wyjaśnię Ci o co tu chodzi: Chłopak zamieścił tę informację pod profilem Naomi Watts i pod filmem Diana, co zdenerwowało fankę Panny Watts, jak myślisz dlaczego? Bo takie negatywne komentarze zawsze będą miały zły wpływ na inne osoby. Ona po prostu nie chce zrujnować reputacji swojej idolce, dlatego ją bardzo broni.
Osobiście, ją popieram, bo gdy piszą coś na mojego idola to mnie też w pewien sposób to uraża.
A tak na marginesie, mogłabyś przestać ją obrażać, bo to ty powinnaś udać się do psychiatry, bo widać, że to ty masz kłopoty z głową, a nie ona. Nie umiesz odpuścić.

Kellbell_23

Przykro mi,że nie umiem odpuścić osobom,które mnie obrażają i zarzucają kłamstwa. Panna kłamliwa FemmeFatale nie odpowiedziała na moje pytania i omija mnie szerokim łukiem,bo nigdzie nie wskaże mi miejsca,gdzie zarzuca mi dane rzeczy. Pozdro dzieciaczki i wracajcie do szkoły.

Kellbell_23

">Bo takie negatywne komentarze zawsze będą miały zły wpływ na inne osoby. Ona po prostu nie chce zrujnować reputacji swojej idolce, dlatego ją bardzo broni."

Zatem to wy macie problem jeśli nie umiecie sobie poradzić z krytyką. Tylko dlatego, że jesteście fankami Naomi ludzie mają nie krytykować czegoś co jest słabe? Zastanów się. Jeśli ludziom coś się nie podoba to nie podoba i tyle więc nie wypisuj więcej tak śmiesznych rzeczy :)

>"Osobiście, ją popieram, bo gdy piszą coś na mojego idola to mnie też w pewien sposób to uraża. "

Powtarzam: to twój problem. Nikt nie będzie stawiać jej pomników tylko ze względu na dwie niedojrzałe emocjonalnie fanki. Przepraszam, ale nie mogłam się powstrzymać, w końcu jak można pisać takie bzdety? :)
Idol? A kim ona jest żeby stać się dla kogoś wzorem? Tzn. czym się wyróżnia?

panienka_2

Zejdź z niej , uczepiłaś się jej jak lep do psiego ogona .
Jak czytam jak na nią gadasz to , aż mnie to boli . Po twoich komentarzach bardziej wynika z tego, że to ty masz 13 lat, a nie ona . Jak można obrażać innych, a samemu być gorszym ?
Uraziłaś ją , widać, że dziewczyna chce już skończyć dyskusję, bo pewnie nie ma już ochoty wysłuchiwać cały czas obelg z twojej strony . Z resztą nie dziwię się jej , też bym odpuścił .

Krytyk1_filmweb

Zarówno ty jak i reszta jesteście żałośni...najlepiej kogoś zaatakować a potem zarzucać mu swoje winy. Banda wyrostków. Tak na marginesie,nie zakładaj fikcyjnych kont jak to tylko po to by siebie obronić pod przykrywką :D

panienka_2

I one myślą,że tego nikt nie zauważy :D zero ocen,zero wypowiedzi na innych forach a konto utworzone akurat teraz...co za nieukształtowane dzidziusie !! WSTYD !!

panienka_2

Oj, pogrążasz się dziewczynko . Hahahaha

Krytyk1_filmweb

czym?
kolejne fikcyjne konto - widać to choćby po charakterze wpisu, więc zastanowiłabym się kto tu się pogrąża :)

Krytyk1_filmweb

Nie nie,to ty się pogrążasz zakładając fikcyjne konto...nie masz odwagi odpisywać na moje posty więc stwarzasz nowe,by pokazać jakie masz wsparcie :D

Krytyk1_filmweb

łooojooojooj ty jeszcze bardziej HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

Krytyk1_filmweb

Ojojoj dawno się nie logowałaś,FemmeFatale.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones