Naomi Watts

Naomi Ellen Watts

8,1
43 093 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Naomi Watts

Jest niesamowicie piękna i chyba większość ludzi tutaj na forum podzieli moje zdanie. Nie wiem czy
ustępuję swoją urodą innym aktorkom - według mnie nie. No chyba, że ktoś mi poda jakąś
sensowną konkurentkę.

Adrianis

Tak, piękna. Szkoda tylko że tak mało jej w ciemnych włosach. W malowanym welonie najpiękniejsza :)

danishgirl

Nawiązując do Twojego nicku - jeśli faktycznie jesteś Dunką, to musisz być niemniej piękna niż sama Naomi! :D

Adrianis

:D Nie, nie jestem Dunką. To ciekawe bo spotkałam się z wieloma opiniami o raczej przeciętnej urodzie Dunek :) A tak moim zdaniem, brytyjskie aktorki w ogóle są ładne :)

danishgirl

Ogólnie Brytyjki wbrew temu co mówią niektórzy, że urodą dorównują Niemkom potrafią być naprawdę piękne :)

Adrianis

Moim zdaniem Brytyki sa piekne, nie wiem skad takie przekonanie. U nas tez jak idziesz ulica to nie widac jakis pieknosci. Czesto piekno musi byc podkreslone ubiorem itp. czasami przecietna dziewczyna, super zrobiona, z daleka wyglada zjawiskowo, a ta piekna, skromna, w szarej bluzie i bez makijazu, zostanie niezauwazona.

danishgirl

Nie zgodzę się - jest blondwłosą boginią, w ciemnych też jest super, ale już nie do końca to. :)
Najlepiej "urodowo" wypadła w Ringu, Le Divorce (ten film powinien mieć kategorię "fantasy" - kto wymyślił scenariusz, w którym taką boginię jej mąż rzuca dla jakiejś przeciętnej brunetki?? ;)), 21 gramów... ogólnie w tamtym okresie, ok. 10 lat temu najlepiej wyglądała.

malonemuert

Mnie ogólnie bardziej podobają się brunetki więc może dlatego. Oczywiście w blondzie też jest śliczna. Jak to mówią ładnemu we wszystkim ładnie :)

Adrianis

Ja jestem kobietą, ale z pewnością dla niej zmieniłabym orientację :) Jest jedną z moich ulubionych aktorek to tego jest piękna, taka szlachetna uroda, ja osobiście wolę ją w blondzie, chociaż ładnemu to we wszystkim ładnie.

Adrianis

Obejrzałem Mulholland Drive i sie zakochalem <3
Przepiekna kobieta, ale mnie najbardziej urzekl jej glos. Slodki, pogodny, niewinny. Mozna zwariowac od samego sluchania jak mowi :)

Adrianis

A moim zdaniem jest po prostu ładna wrecz banalna. Jak dla mnie zbyt klasyczna,wole panie o bardziej intrygujacej urodzie typu Keira Knightley.

Martalu

Keira to taki chlop

Adrianis

Jest ładna i bardzo sympatyczna a na tym urywku filmu jej spojrzenia i uśmieszki są perfekcyjne.
http://www.youtube.com/watch?v=0pwUr8OK6JY

Adrianis

a ja wiem czy ona jest aż taka piękna? Na pewno jest ładna i ma nienaganną figurę, jednak nie zaliczyłabym jej do grona unikatowych piękności.

sajtafari

Do klasycznych - tak, unikatowych - nie.

sajtafari

Unikatowe to rzadkosc, moze spotkasz taka raz w swoim zyciu, tak ich niewiele. Moze 2 proc. na caly swiat

eska_10

taaaa.... tak na prawdę to tylko JA mam unikalną/unikatową piękność - a serio to każdy ma w serduchu unikalny wzór samego siebie:). Świat jest piękny, tylko trzeba się uśmiechnąć:)

:):):)

Adrianis

Chociażby Liv Tyler, Anna Hathaway oraz Scarlett Johansson
A przede wszystkim Kaya Scodelario

Adrianis

To prawda.
Ale to klasyczny rodzaj piękna; a przez to przezroczysty, zupełnie niezostający w pamięci. Mam słabość do charakterystycznych ludzi, nie klasycznie ładnych, ale intrygujących. Pewnie stąd moja opinia.

Adrianis

Rzeczywiście piękna! :D
Ale jest coś, co zadziwia mnie bardziej... Ona tak młodo wygląda!
Serio, wczoraj obejrzałam drugą część "Divergent" i zastanawiałam się, czy przypadkiem nie przesadzili z doborem aktorki do roli matki Tobiasa, bo po prostu za młoda! Na początku nawet nie wiedziałam, że ta aktorka to Naomi Watts i mogłabym się wtedy założyć, że jest prawie rówieśniczką Theo, a tu patrzę na FilmWeb i nie! Ona jest nawet starsza niż Kate Winslet! Jak teraz patrzę na ich rzeczywisty wiek, to się naprawdę mocno dziwię, bo w filmie spokojnie zamieniłabym obie bohaterki na rówieśniczki i tak po ok. 42 lat, a w dodatku Theo też bym odjęła jakieś 3-4 lata, bo i on nie wygląda na swój wiek :P

Adrianis

Spotkałam się z opinią, że jest "nijaka". Nie zgadzam się zupełnie. Po raz pierwszy zobaczyłam ją w "Malowanym welonie", gdzie była po prostu niesamowita u boku Nortona, a potem w "Birdmanie". Już kiedyś pisałam, że chemia między nią a nim jest powalająca, ale napiszę to jeszcze raz :) A sama Naomi jest... cudowna. Nie wiem co ma takiego w sobie. Ma taką delikatną urodę, że chce się na nią patrzeć bez przerwy. Uwielbiam filmy z nią, przykuwa uwagę.

Adrianis

Dla mnie jest rakieta tj. była około 2000 roku teraz z niech trochę stara rura, ale nadal się trzyma.

Movie_Crash_Man

Niestety, nieładnie się starzeje :(

Guru_Wyrocznia

a kto się ładnie starzeje.... co za gadanie

Movie_Crash_Man

i tak jest sto razy bardziej atrakcyjna niż ta stara rura Kate Beckinsale

Adrianis

Ja nie podzielam. Ma zwykłą, przeciętną urodę, jest ładna, ale z jakiegoś powodu niesamowicie mnie drażni i jest niesympatyczna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones