Naomi WattsI

Naomi Ellen Watts

8,1
43 335 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Naomi Watts

Osobiście uważam, że rolami np. w 21 gramach i Mulholland Drive dała przykład aktorstwa najwyższej próby.

Martwy_Ptak

zgadzam sie w mulholland drive dała czadu była rewelacyjna . niedawno obejrzałem we don't live here anymore i myslałem ze nie dorówna świetnej laurze dern ale musze powiedzieć ze naomi była nawet lepsza . ona jest po prostu stworzona do grania . ciekawe czemu jeszcze nie dostała oscara ale to tylko kwestia czasu - ona jest niesamowita

LUKA_6

niezla jest w 21 gramow, trzeba przyznac ,ze ma duzo roli uzaleznionych , narkomanek itp. , ale i tak jest niezla

Martwy_Ptak

"Mulholland Drive" było dla niej trampoliną do sławy ale też ambitnych propozycji. Bardzo dobra rola a nie była łatwa do zagrania.
W "21 gramach" równie brawurowa. Nie dała się zepchnąć w cień reszcie obsady i takim znakomitością jak Del Toro i (zwłaszcza) Penn. Kilka scen z jej udziałem to prawdziwe majstersztyki. Udało się jej oddać ból i rozdarcie bahaterki.
Zapadła też w pamięć rolą w "Zabić prezydenta" czy w luźniejszym repertuarze: "Zakopana Batty" i "Jak być sobą".
No i "The Ring" oczywiście. Tym razem miała do zagrania strach i aż strach pomyśleć jak dobrze się sprawdziła;)
Czekam na kolejne występy tej ślicznej i uzdolnionej aktorki;)
Pozdrawiam!!

marczapi

Naomi Watts znakomicie zagrała w Ringu, zarówno w 1 jak i w 2. W 21 gramach również spisała się znakomicie. Podobała mi się także jej grw w King Kongu. No końcu się nawet rozpłakałam. Podziwiam tą aktorkę za jej talent i urodę. Czekam na kolejne filmy z niecierpliwością. Pozdrowienia :)

CrazyGirl

Tak, sądzę, że genialnie wykazała się w "Mulholland Drive" (choć to pogmatwany film i trudno go zrozumieć).

użytkownik usunięty
eyjafjallajokull

Naomi jest doskonałą aktorką, co potwierdza w każdym filmie, w jakim zagra. Najwspanialsza jest u niej wszechstronność - sprawdza się w każdym repertuarze. Świetnie wypada w rolach komediowych (doskonała w 'Zakopanej Betty' - najjaśniejsza strona filmu), dramatycznych (perfekcyjna rola w '21 gramach','Mulholland Drive' czy 'Malowanym welonie') a nawet w horrorach ('Ring'). Szkoda tylko, że jak na razie jest pomijana jeśli chodzi o wszelkie nagrody. Może jeszcze przyjdzie na nią czas? Mam nadzieję. Wróżę jej wielką karierę ;)

Martwy_Ptak

przyznam się że widziałam z nią zaledwie 3 filmy jak do tej pory, ale po mulholland drive po prostu się w niej zakochałam. boję się że z każdym filmem to uczucie się będzie pogłębiać ;) dziewczyna naprawdę ma 'to coś'
<3

Martwy_Ptak

Świetnie grała w The Ring, 21 gram oraz

Mulholland Drive pozdro ;*

Martwy_Ptak

nie widziałem wszytskiego z jej udziałem ale ŚWIETNA był w mulholland dr oraz w "we don't live here anymore", jest naprawde zajebista , dajcie jej oskara i to nie jednego

Martwy_Ptak

"Mulhollad Drive" to zdecydowanie jej najlepsza rola.
Poza tym, "Malowana zasłona", "21 gramów" i, sam się sobie dziwię, "King Kong" /który mi się kompletnie nie podobał/.

Howler

z tą 'malowaną zasłona' to zart? tzn, rola bardzo dobra, ale raczej w 'malowanym welonie' 'painted VEIL'

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones