Naomi WattsI

Naomi Ellen Watts

8,1
43 276 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Naomi Watts

trzeba natychmiast zmienić to zdjęcie! ta piękna aktorka wyglada na nim szkaradnie! :) nie ale serio. coś trzeba zrobić. apeluje o zmianę.

FisherN

Zgadzam się z tobą, już mogli zostawić poprzednie zdjęcie

lukasz_lange4

łaaa! to jest ohydne. tamto było 10 razy lepsze.

FisherN

FW zawsze daje jakies brzydkie zdjecie, tu nie wyszla super, (mimo iz na wielu innych wyglada rewelacyjnie) widzialam tyle fajnych zdjec Naomi, a oni daja najgorsze
pozdrawiam

Mona

aha i jeszcze jedno przeczytajcie sobie ciekawostkę czekającą na aktywacje z 2006-04-06 22:53 to druga od dołu, dotycząca 21 gramów, co o niej myslicie? I źródło:Film , co za down dodaje takie bezsense?

Mona

http://www.filmweb.pl/PersonUpdate?id=40570&contrib.id=460160 [www.filmweb.pl/PersonUp...] chodzi mi otą ciekawostke

Mona

aaa szkoda gadać.
a tak na marginesie wciaz czekam na zmiane zdjęcia ...

FisherN

ja tez, dlaczego zabrali jej jedna nagrode? Przeciez bylo 10, a teraz jest 9

Mona

aaa.. bo sie nie znają;) ja powinienem ta strone prowadzić ;) znam naomi od jej pierwszych filmow ;)

FisherN

Większość osób, które prowadzi strony o danym aktorze, najczęściej nie wiedzą o niej za wiele tylko kopiują wszystko z innych stron, żebt mieć punkty ;( A Naomi jest świetna, w końcu partnerowała Ewanowi McGregorowi w Stay ;D żarcik ;D bo nie tylko za Stay ją lubie, ale za całokształt

Mona

Gdyby nie pisało że na tym zdjeciu że to Naomi Watts, to nawet bym się nie skapneła że to ona

Mona

Ja tak samo. Ale to już jest przypadłość filmwebu, że prawie zawsze dają zjebane zdjęcia://// Ciekawe kto je wkleił:////

Witcher

Zapewne jakiś idiota zbierający punkty:////

Witcher

Przepraszam za 3 post pod rząd ale zaraz napiszę 4...

Witcher

To jest ten feralny 4 post, ale błagam was zmiencie to zdjęcie!

Witcher

Chyba się nie doczekamy lepszego zdjęcia, najwyraźniej mają to gdzieś

lukasz_lange4

trzeba znalezc kogos od weryfikacji i go poprosic o zmiane zdjecia

Mona

znalazlam osobe weryfikujaca, spytalam jej sie czy moze zmieniac zdjecie i poprosilam by zmienila fotke Naomi WAtts, mam nadzieje ze to nie bylo glupie

Mona

nie. głupie było umieszczenie tej fotki na tym profilu.

FisherN

:D mam nadzieje ze zmienia fotke :D W koncu Naomi pnie sie coraz wyzej i musi jakos wygladac ;D
pozdrawiam :D
PS. Widziales Stay?

Mona

własnie nie bardzo bo w gdansku w kinie bardzo krotko grali. musze to jakos zdobyć bo nie chce czekac do premiery na dvd. a jak film?

FisherN

"bardzo krotko grali"
YYy... O ile pamietam, to gdy patrzyłem na repertuar to grali ten film w trzech miastach - Warszawie, Poznaniu i Krakowie - i nawet gdzieś na filmwebie pisałem o tym, ze jak dla mnie jest to czyste chamstwo ze strony dystrybutorów.

Nie mów mi tylko proszę, że jednak wyswietlili "Zostań" w gdańsku, bo sie załamię. :)

A a propos zdjęcia Naomi, to przyłączam się do protestu. Przywróćcie stare zdjęcie!! Może nie było idealne, ale to które jest teraz to istny horror. Moja ulubiona aktorka nie zasługuje na coś takiego.. :)

Pozdrawiam.

milczacy

to widze ze naomi ma wiecej wielbicieli ;)
nie bardzo mozliwe z w ogóle nie grali. mogłem sie mylić.

FisherN

Naomi ma jeszcze więcej wielbicieli. Również fani Lynch'a na innych forach dają o sobie znać.

FisherN

Nasz bunt przyniósł skutek :D. To zdjęcie jest o wiele lepsze, w końcu Naomi Watts wygląda jak Naomi Watts. I w końcu mogę dodać ją do ulubionych :D.
Teraz prosiłbym o pomoc przy zmianie zdjęcia Hilary Duff - http://www.filmweb.pl/Prosz%EA%2C,zmiencie,to,zdj%EAcie!,temat,Topic,id=434217 [www.filmweb.pl/Prosz%EA...] - wszystkim którzy którzy mnie wesprzą, naprawdę bardzo dziękuje.

Witcher

Zmienili zdjecie!!!!!!! aLE I TAK WIDZIALAM LEPSZE

Mona

Nareszcie :)
Może to nowe nie jest rewelacyjne, ale w porównaniu do poprzedniego każde jest lepsze ;)

milczacy

nooooooo... zakładając ten temat nie spodziewłem sie całkowicie ze coś sie zmieni! a tu prosze! myśle ze to zdjecie jest 100 razy lepsze od poprzedniego. pozostaje tylko podziekowac ze wysłuchanie naszych gorących prosb ;)
jest ok.

FisherN

W końcu nas wysłuchali, tylko czemu tak długo to trwało

lukasz_lange4

Spadla z Top swiata :D CHlopcy, mam pytanko :D lubicie Ewana McGregora ? Jak tak to glosujcie na niego :D!!!!!!!

Mona

tak szczerze to jest mi obojętny ;) ale poczekaj jest jakis film z nim który mi sie podobał... czekaj... o! 'moulin rouge!'

FisherN

No to na niego zaglosuj :D!! On jest BOSKI!!!

Mona

Dobry aktor z niego... a niech tam, zagłosuję

lukasz_lange4

Swietnie :D Bo ewanek zaczal spadac z Top swiata(z reszta Naomi tez, jak widze :( ) bo te nieokreslone "gwiazdy" zajely ich miejsce
pozdarwiam

FisherN

"To zdjęcie" to nie jest precyzyjne określenie. Wielu aktorów i aktorek ma w galeriach (niewidocznych niestety) po kilkadziesiąt zdjęć. Czasem Admini zmieniają je bardzo często i nie wiadomo, którego zdjęcia dotyczy Wasz komentarz. Zachęcam do przybliżonego określenia, o jakie zdjęcie chodzi.

Ja zmieniam zdjęcia na najbardziej portretowe (wg własnego gustu i widzimisię) i najlepsze technicznie.

Hilary Duff też zmieniona.

Oshin

To aktualne zdjecie jest niezle, ale sa lepsze ;D NAOMI MA 9 miejsce LOL niezwykle ile tu jest jej fanow :D

Mona

to faktycznie całkiem ładnie z tym 9 miejscem :)

FisherN

Wszystkich fanow zapraszam na forum o naomi www.naomiwatts.fora.pl
pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones