Naomi WattsI

Naomi Ellen Watts

8,1
43 276 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Naomi Watts

tej durnej jolie powinna byc ona. to talent. a jej przyjaciolka to nicole kidman(swietna aktorka tak samo jak ona). swietna rachel keller gut betty gut.. no te z 21 gramow.

martinesek1

wiesz co koleś sam jesteś durny...i na szczęście to nie ty decydujesz kto jest na tej liście bo były by tam same śliczniutkie blondynki. ja uważam że Naomi jest swietna ale nie jest ani lepsza ani gorsza od Angeliny
i na przyszłość pamiętaj:"jeśli chcesz kogoś krytykować, przejdź mile w jego butach"

Lorelai

Ejjj start jak piszesz, że durnej to czemu nie powiesz dlaczego???!!! Angie to świetna aktorka i nie obrażaj jej bo strasznie nie lubie czegoś takiego, że jakiś koleś sobie coś napisze i nie poda argumentów dlaczego jest durna :/:/ Wiem, że Naomi ma wielki talent aktorski bo oglądałem różne filmy z jej udziałem i uważam, że jest rewelacyjna i cenie sobie ją bardzo jako aktorkę, ale Angelina też ma wielki talent aktorski!!! Widziałeś "Przerwaną lekcję muzyki" z Angie?, hehe pewnie nie. To zobacz sobie i dopiero wtedy pogadamy. Dostała za kreacje w tym filmie Oskara i należał się jej!!! Pozdro dla fanów Naomi i Angeliny :):)

orson_2

no cóż przesadziłem trochę... ale jestem PRZEKONANY ze Jolie i tak jest gorsza! sorki bardzo - nie przepadam za blondynkami, ale wiem, ze Naomi jest 2 razy lepsza(nie bede przesadzal). Jolie moze i jest dobra, przerwana lekcje muzyki widzialem kawaleczek, ale nie jestem GŁĄBEM, by twierdzic, ze angela jest do d..., ale akurat tego dnia niestety kupilem swoja ulubiona gazete telewizyjna i przeprowadzali z nia krotki wywiad... boshe... ale krotki... dajcie spokoj! nie wiem dlaczego nie przepadam za jolie i bardzo sie cieszylem gdy kidman wyprzedzila ja na liscie. po prostu nie lubie jej twarzy i charakterku w filmach. nie podobala mi sie za bardzo w kolekcjonerze kości. ciagle widze jej twarz na okladkach gazet! jejus! w kolko to samo! to "najpiekniejsza mamusia w Hollywood" i same przechwalki, bo ma jakas urode, ale co z mniej znanymi aktorkami niedocenianymi takimi jak np. Kathryn Morris, Zooey i Emily Deschanel, albo zapomniana juz Heather Langenkamp?... ech! ja TE aktorki bardzo lubie. przykro mi ale mam lekki wstret do chwalenia wygladu aktorek. przykro mi - musialem tak okreslic andzelike ale to juz zwykly wplyw impulsu... no coz... jezeli jestescie zagorzalymi fanami Naomi Watts, to radze zobaczyć film pt. "Randka na przerwie" z nią, Nicole Kidman i Thandiwe Newton. Polecam!(gra tam wrazliwa uczennice szkoly damskiej - wtedy miala ok. 23 - 24 lata). mowie prawde mimo, ze nie ma tej roli w jej filmografii na tej stronie ale co z tego?

orson_2

Naomi Watts to jest aktorka, Angelina to piękność, która gra w filmach. Jeśli chodzi o umiejętności, to Angelina nie dorasta jej do pięt. Kto widział Mulholland Drive, albo 21 Grams, wie o czym mówię.

Szemron

*"PRZEKONANY ze Jolie i tak jest gorsza!"- no cóż kwestia gustu.

*" przerwana lekcje muzyki widzialem kawaleczek"- no właśnie i to twój błąd, ponieważ stworzyła świetną kreację i została za nią należycie nagrodzona.

*" po prostu nie lubie jej twarzy i charakterku w filmach"- no cóż obejrzyj sobie film "Gia" i nie w kawałkach "przerwaną lekcje muzyki" to się przekonasz, że świetnie gra.

*"jejus! w kolko to samo! to "najpiekniejsza mamusia w Hollywood""- bo widzisz ludzie ją doceniają za to co robi dla świata i dla ludzi z Afryki. Zakłada coraz to nowe fundacje i troszczy się nie tylko o siebie ale także i o innych. Zaadoptowała przecież małego Maddoxa co jest nie lada wyczynem i za to między innymi jest wybierana w takich amerykańskich rankingach co jest dla mnie również durnotą :)

*" przykro mi ale mam lekki wstret do chwalenia wygladu aktorek"- przecież ja jej nie pochwaliłem za wygląd tylko za talent aktorski, którego jej stanowczo nie brakuje! Naomi również owy posiada tylko musi trafić na dobrą rolę i dostanie Oskara jestem tego w 100% przekonany i szczerze jej tego życzę, ponieważ jak już wcześniej pisałem również ją bardzo lubię :)

Dzięki za polecenie tamtego filmu napewno go obejrzę :) POZDRO

orson_2

sory, ale nie przepadam za Jolie, a nie wtrącaj w to Maddoxa. Na ten temat nic złego nie powiem - owszem - nie lada wyzwanie. "Najpiękniejsza mamusia w Hollywood" - podalem przyklad taki - chodzilo o to, ze prasa przesadnie chwali jej wyglad! Nie zrozumiales? Naomi jest świetna i tylko ja chwalic za wszystkie role. Angie moze ma talent, ale mniejszy jak dla mnie od Watts.

Szemron

A ja bym to zdanie zmodyfikowała tak:

)Naomi Watts to piękna aktorka, Angelina gra w filmach. (

:))))))))))) Może być? ;)))

Lorelai

Tak, tak, tak. Powiedz to różnego rodzaju krytykom filmowym czy samej Akademii, która przyznaje Oscary. Oni nie nakręcili filmów/nie grali ról konkretnych aktorów więc nie mogą nic ocenić, nie? -.-

Jolie uważam za aktorkę mierną - owszem, trafiło się jej kilka fajniejszych ról (w których potrafiła być również szalenie pociągająca i perwersyjna, jak chociażby w "60 sekund" z N. Cagem), ale IMO nie wybija się ponad przeciętność...

A Watts uważam za aktorkę świetną - potrafi się wczuć w swoje role i nadać im specyficzny klimat (to już chyba cecha filmów Lyncha - gdyby nie "Mulholland Drive" Watts nie narodziłaby się "gwiazdorsko").

No i jest moim zdaniem ładniejsza. =P

Nordom

Powyższy post odnosi się naturalnie do Lorelai. ;P

martinesek1

Moim zdaniem obydwie są dobrymi aktorkami,jednak jestem trochę bardziej przekonana do Naomi.Jej role w Mulholland drive i 21 gramów były świetne...tylko podziwiać.Angelina coś ostatnio zmarnowała swój talent(a ma go) popatrzmy na przykład na te jej ostatnie złodzieje życia itp. :D (wykluczając pan i pani smith :P) Po niezapomnianej ,przerwanej lekcji muzyki ma u mnie wielkiego plusa.I mam nadzieję że wróci do takich produkcji :) Pozdro dla wszystkich fanów Watts,no i Jolie oczywiście.

Skylaria

sorry za tą wybuchowość na Jolie... żałuje za grzechy, ale jednak Andżeliczka jest przeciętna, :/. dla mnie Watts to odzwierciedlenie urody, a tym samym gigantycznego(jak "King Kong", hehe :)) talentu. przepraszam za Jolie, sorki, sorki, sorki. Nie bądźcie na mnie źli, ja tyylko tak pod wpływem emocji, tak właściwie... a propo zmarnowania talentu aktorskiego - nie tylko Jolie, ale slyszalem, ze Jessica Alba zmarnowala sie na role w "Into the Blue". Czytalem o tym w gazetach. No... a Alba jest nawet niezła, ale nie przewyższy Watts... dla mnie najlepszą aktorką jest Andrea Joy Cook(A.J. Cook) - utalentowana i naturalna aktorka. na pochwałę zasługuje również Leelee Sobieski, o której mój brat mówi, że ma poliki jak pączki. ale utalentowana jest. nie męczmy już Jolie. porozmawiajmy o innych aktorkach, tych mniej docenianych. Te mniej doceniane - super jest Emily Deschanel, bardzo dobra aktorka, która już coraz więcej ról dostaje. ZWRÓĆCIE UWAGĘ NA RACHEL McADAMS - znakomita aktorka, fenomenalna rola w Red-Eye i Hot Chick. sami sprawdźcie jej supertalent. i tyle.

użytkownik usunięty
martinesek1

Watts to aktorka,Jolie gwiazda.Która jest lepsza?To samo mówi za siebie.

martinesek1

Nie porownujcie Angeliny do Naomi!! Przeciez Naomi jest 100 razy lepsza od jolie. Nie mowie ze angelina jest slaba aktorka ale na pewno nie jest lepsza od Naomi. Osobiscie nie lubie Angeliny, bo jest troche dziwna, masochistka tnie sie kiedy ma depreche, odbija facetow.
pozdrawiam
I nie obrazajcie sie nawzajem bo kazdy ma prawo do wlasnego zdania.

Mona

----DokUadnie! Też tak sądze... Naomi jest o wiele lepsza od Angeliny.... Tylko ze względu na swoją urodę Jolie nie schodzi z pierwszych stron gazet....

----Szanuje ją za to że pomaga biedniejszym ludziom i umie zaadoptować (w pełnym tego słowa znaczeniu nie swoje dziecko).... nie mówie tutaj że Angelina jest kiepska... Dobrze gra - jest lepsza od wielu bardziej/mniej znanych aktorek....

----Jednak prawdą jest że Naomi gra świetnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones