Naomi WattsI

Naomi Ellen Watts

8,1
43 335 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Naomi Watts

nicole kidman

użytkownik usunięty

nie sądzicie że jest do niej bardzo podobna?

W ogóle australijskie kobiety są do siebie podobne. Wystarczy do grona Kidman i Watts dorzucić Kylie Minogue.

Kansas_City_Shuffle

tylko ze Watts Australijką do końca nie jest nie jest , urodziła sie w Anglii i chodź połowę życia spędziła w Australii sam mówi ze bardziej czuje sie angielką.

Bene

Tak, wiem, lecz w powszechnej opinii jest uważana za australijkę i wcale nie twierdzę, że słusznie. Kidman również nie urodziła się w Australii, lecz w Honolulu, małym mieście kilkadziesiąt tysięcy kilometrów na zachód od Płocka.

KIDMAN RULES! Watts rules trochę mniej.

odpowiadając na twoje pytanie twoim nickiem: NIE
choć obie niewątpliwie są atrakcyjne, w moim rankingu watts jest na pierwszym miejscu. kidman zdecydowanie niżej.

tak, jest bardzo podobna :)

Według mnie zupełnie nie jest podobna:) Po co w ogóle porównywać je do siebie.

Fizycznie to jak dla mnie nie bardzo, ale aktorsko to już pewne elementy wspólne można znaleźć. I tak jak Kidman zawsze była jako "TA DUŻA" gwiazda to na dzień dzisiejszy Naomi już ją dogoniła a dla mnie przeskoczyła (nie popularnością oczywiście) względem tego co prezentuje na ekranie.
p.s temat o kidman <--> Watts już kiedyś zrobiłem, ale bez odzewu. Tam chodziło o samo granie obu pań.

DaniFilth

Bardzo lubię Watts, ale nie zgadzam się z twierdzeniem, że jest lepsza od Kidman. Grę obu pań będziemy mieli okazję porównać po premierze ich wspólnego filmu "Need". Już przebieram nogami.

Jak dla mnie Watts nie ma takiej charyzmy jak Nicole... poza tym wg mnie aktorsko Nicole także jest lepsza... ;)

w4ffel

To kompletnie inny typ urody, może mają podobny układ ust, tak mi się wydaje ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones