Naomi Watts

Naomi Ellen Watts

8,1
43 147 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Naomi Watts

Była brana pod uwagę do roli Dolores Umbridge w filmie "Harry Potter i Zakon Feniksa"? Nie mogę
sobie jej wyobrazić w tej roli, przecież Naomi wyglada tak miło i sympatycznie, chyba nie
sprawdziłaby się w roli bezwzględnej Dolores. Co myślicie? :>

użytkownik usunięty
jusiaa92

Hm... myślę, że by się sprawdziła, jakby ją odpowiednio ucharakteryzowali...
Ale Imelda Staunton jest boską Umbridge, więc cieszę się, że to ją wybrali :D

jusiaa92

A potrafiłaś sobie wyobrazić Emmę Thompson w roli prof. Trelawney? :P

Evangarden

no wiesz ciezko powiedziec bo ją w tej roli widzialam, i pasuje. chodzi o to, ze ona potrafi udawac kazdego, emma. naomi jest mi sobie ciezko wyobrazic w tej roli, ale pewnie gdyby to ona była umbridge, pasowalaby do filmu tak czy siak :P

jusiaa92

przecież to aktora to, że ma ładna buzie nie znaczy że kogoś innego nie ma grać ;)

paul_van_dyk_87

no tak ale jak ktoś gra cały czas te "dobre" postacie to ciężko sobie tę osobę wyobrazić w innej roli :P

jusiaa92

wiesz mi to są aktorzy potrafią dużo ;) oabcz na goscia co grał frodo są dwa filmy gdzie gra psychopate i ma obłędne oczy uśmeich psychola istny;) albo nie wiem
henry fonda zawze dorby grał a nagle złego grał w pewnego razu na dzikim zachodzie! jim carey w filmie 23 gra paranoika i dobrze mu idzie ;) tak samo było z dicaprio zawsze grał lovelasów a zagrał złego plantatora w django ;)

jusiaa92

Ale na Narcyzę Malfoy by się nadała.

Madoq

nooo na nią już predzej :>

jusiaa92

to są aktorzy oni duzo potrafią ) to że ktoś gra dobre role nie znaczy że złych tez nie potrafi ;) mimika aktorów potrafi dużo ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones